O mnie

Nazywam się Maria Jarosz. Pragnę Państwu zaoferować innowacyjne metody rehabilitacji i masażu w gabinecie prowadzonym przez doświadczoną osobę, która oddaje się w całości swojej pasji i niesieniu pomocy chorym, cierpiącym z powodu wielu dolegliwości.

Z zawodu jestem fizjoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Rzeszowie. Potwierdzeniem terapeutycznych umiejętności będą przychylne opinie pacjentów, którzy mieli okazję przybyć do mojego gabinetu, oraz świadectwa ukończenia kursów. Mam za sobą wiele lat pracy i doświadczeń zdobytych w gabinecie rehabilitacyjnym NZOZ w Mszanie Górnej. Przed podjęciem pracy w NZOZ, pracowałam w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdrój. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, która aktywnie poszerza zakres swoich umiejętności fizjoterapeutycznych uczestnicząc w kursach specjalistycznych i szkoleniach.

Oferuję masaże i zabiegi fizjoterapeutyczne leczące najbardziej dokuczliwe defekty ciała. Pomagam wrócić do zdrowia pacjentom po wypadkach, z urazami kończyn i stawów, z bólami kręgosłupa, lub schorzeniami neurologicznymi. Po więcej informacji zapraszam do zakładki oferta, gdzie dokładnie opisuję możliwości i usługi, którymi pragnę pomagać pacjentom.

Celem gabinetu Fizjo-Mar jest niesienie pomocy wszystkim pacjentom, którzy zgłoszą się z dokuczliwym bólem. Pomagamy także osobom pragnącym profilaktycznie zabezpieczyć się przed schorzeniami ciała i długą kuracją farmakologiczną, która nie zawsze przynosi efekty.

Kinezyterapi

cennik kinezyterapi

read more

Masaż

Oferta i cennik masażu.

read more

Fizykoterapia

Oferta i cennik fizykoterapi

read more